Leden 2015

Knižní výzva na rok 2015

6. ledna 2015 v 18:44 | Neyra Calene |  Projekty

Zdroj: http://ells.cz/

Takže.. ano. Smějící se Rozhodla jsem se plnit knižní výzvu na rok 2015 (>>ODTUD<<, samozřejmě i s obrázky), protože jsem si řekla, že člověk jako já s tím nemůže mít nejmenší potíže. Knih, jsem si zvolila (viz. níže, prosím) kolik jsem zvolila - obvykle by to bylo víc, ale tenhle rok se ponese ve znamení chaosu (znáte to, alespoň většina.. přijímačky na střední školu, adaptace na novou školu, celkový přechod na střední, který určitě taky nebude úplně hladký..), takže možná na čtení nebudu mít tolik času.
Takže jsem si dala malý a lehce splnitelný cíl -

Zdroj: http://ells.cz/

Co nevidět nahodím seznam, nemám samozřejmě naplánováno, co přesně budu v tomhle roce číst, to jen u pár titulů... Možná dojde i na zvýšení počtu. Přece jen, už mám skoro dvě přečtené Usmívající se Alespoň se dočkáte nějakých recenzí. Toť prozatím vše Smějící se

Výzva splněna a ukončena > ZDE.

Divergence - Veronica Rothová

5. ledna 2015 v 21:08 | Neyra Calene |  Knihy
Když jsem zjistila, že v naší knihovně mají i trilogii Divergence, hned jsem si ji půjčila. Tahle knížka mě zaujala už před pár lety, kdy vycházela, a bylo o ní v katalogu Albatrosu pro školy. Taky mě ale tak trochu vytáčelo, jak tuhle knížku pořád porovnávají s Hunger Games (ale pořád, opravdu), a to je koneckonců jedna z mých nejoblíbenějších knih. Jestli tohle srovnávají, někteří s tím, že je to úplně stejné, musím to přečíst.

Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.