Září 2015

Čtenářova zpověď

7. září 2015 v 18:06 | Neyra Calene |  Tvorba
V těchto dnech, kdy teprve sháníme učebnice a pomalu se seznamujeme s učiteli, trpím na internátu nezdravým přebytkem času. Znuděná většinou čučím do notebooku nebo se jdu projít ven (pomalu se orientuji v centru, muhaha) a poslouchám písničky. Celkem se totiž nemám do čeho učit, a činit tak dopředu odmítám... nejen že jsem na to člověkem přespříliš líným, ale zkrátka z principu.
A protože času je fůra, tak přináším další báseň "Čtenářova zpověď" - název je tak matoucí čistě z toho důvodu, že mě žádný lepší nenapdl. Tečka. Tohle téma jsem původně nechtěla zpracovat ve verších, ale jako takové menší zamyšlení... možná na to nakonec dojde, daný fakt spíš rozeberu a zauvažuji nad ním, tady ho jenom předkládám.
Abyste se v tom neztratili, zde samotná báseň ;) Trochu kratší, ano.
Vidíte se v tom?

Klid zbraní, notebook osedlat!

6. září 2015 v 14:11 | Neyra Calene |  Mimo Noru
Minule jsem sekali do uzlu s naléhavostí přímo nepříčetnou, protože tak nějak jsem se cítila. V neděli jsem měla klepavku jako po týdenním otužileckém pobytu na Sibiři, ale žiju. Mám všechny zuby, všechny končetiny, možná pár vlasů dole, ale to bychom mohli oželet. Zázvorová Jemča třikrát denně mě udržela naživu, mimo jiné.
Ale taková apokalypsa to nebyla.


Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.