Benjenův syndrom - aneb všechno nejlepší, Noro!

4. května 2016 v 20:48 | Neyra Calene |  Kolem Nory
Těžko tomu uvěřit, ale Nora, stránka topící se v notorické stagnaci, dnes slaví druhé narozeniny. Mimo to dnes uplynul přesně jeden kalendářní měsíc do vyvěšení posledního článku-nečlánku. Dnešek je však také již tradičně dnem Star Wars, primárně té méně cool badass strany (Sithové si své užijí až zítra, "Revenge of the fifth!") a taky na čtvrtého padlo datum majálesu. Nezvykle nabitá středa, že?
Pojďte se mnou rozebrat, proč se aktivita stránky ztratila stejně jako Benjen Stark za Zdí a jestli ho nenapodobí i v děním budoucím, tedy, co se vlastně bude dít?


Pokud mi odpustíte chvíli suchého sentimentu, nestagnovala jenom Nora, v mém životě stagnovalo vážně dost věcí. Měsíční pauza blogování byl čistě jen můj nápad - v životě mi totiž všechno klape nebývale dobře, ve škole, v rodině i v dalších primárních oblastech. Problém byl jinde. Zatímco jedny myšlenkové pochody mi v hlavě stály, jiné se daly do pohybu a došlo tak k jakémusi neplánovanému zamýšlení. Přemítání. Změny pohledu na hodně věcí. Sypalo se to ze všech stran - kdo jsi a co chceš? Čeho chceš dosáhnout?

Asi každý jedinec, natožpak ten kreativně aktivní, v životě stál před tímto dilematem. Co vlastně chce? Do čeho bude investovat svůj čas a svoji snahu? Nebudu lhát a řeknu, že jsem se snažila tuto investici rozdělit do mnoha oblastí. Příliš mnoha, a přišel okamžik, kdy jsem musela některé vypustit. Trvalo mi měsíc uvědomit si, že blog to nebude. A protože mám těhle strašlivě duchaplných řádků výše sama plné zuby, přeskočme k tomu hlavnímu.

Nora byla mrtvá. Byla mrtvá mnohem déle než ten měsíc, to na mě doslova křičí z obrazovky.


Není ale mrtvá definitivně (zmínila bych jeden seriál, kdyby to zatím nebyl tolik čerstvý spoiler), dejme si tedy zmrzlinu a shrňme si stručně, co bylo a bude.

Když jsem si pod přezdívkou Neyra Calene před dvěma lety založila blog, byl to výstřel levou rukou s černou páskou přes oči. Nebyla tu žádná představa, co na web přispívat, a byla tu jen mizerná schopnost naťukat do editoru nějaký článek, který by dával smysl a bylo by dokonce zábavné ho číst. Myslím, že v obojím jsem za těch několik měsíců učinila určitý pokrok. Například psát nějaké recenze za začátku nebylo vůbec v plánu. Těžko prostě popřít že mým blogerským vzorem byl vždycky Jeremiáš a jeho jak Tartar hluboké články (šedesát vteřin ticha za Anekron, prosím).

Nadále už budu Noru hrabat tím směrem, jakým bylo přislíbeno. A budu si s ní prostě hrát, dokud nebude tak útulná jako nora hobití. Jdu se tedy odpojit z hadiček a předstírat, že jsem v žádném kómatu nebyla. Zejtra vás čeká Hustej nářez a konečně nějaká knižní recenze. May the fourth be with you!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | 7. května 2016 v 22:38 | Reagovat

Ještě, že jsem příznivcem té víc cool badass strany. Stačí jen mrknout na ta jména: Maul, Tyrannus, Sidious, Vader versus Koon, Fisto, Kolar, Windu nebo Jinn. Já mám jasno :D
Jinak se hluboce ukláním, neboť být blogerským vzorem si nezasloužím. Anekron měl svoje světlejší stránky, to nepopírám, ale teď už v recenzování ve velkém stylu pokračuji na stránkách Dagona a baví mě to mnohem víc.
Holt i ten Tartar bohové jednou uzavřeli, aby z něho nemohl ven Kronos a jeho parta :D. Na Noru se moc těším, i když dny ubíhají a Kotletova bichle nikde. Sám jsem ji četl, takže mě zajímá.

2 Neyra Calene Neyra Calene | Web | 8. května 2016 v 20:18 | Reagovat

[1]:
S Temnou stranou jsme dva, a navíc, jak je známo, mají sušenky :-D
Na Dagonovi jsem postřehla známé jméno právě včera, když jsem tam zahlédla Trpaslíky, takže fakticky blahopřeju, určitě se budu snažit tvoje recenze chytat :D
Ten zítřek se mi natáhl, pravda, ale jsem jenom ráda, že na Noru zavítáš i po konci Anekronu :-)

3 narwhale narwhale | Web | 20. května 2016 v 21:20 | Reagovat

Jsem vážně ráda, že aspoň na tebe se budu moct chodit koukat, když jsem s tím sama tak nějak sekla (kdykoli mě něco napadne, snažím se to nasměrovat do školního magazínu a blog prostě musel ostrouhat) :D Byla by škoda, kdyby se přišlo o tvoje recenze :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.