Červenec 2016

Ukradl vejce a našel si ženskou

27. července 2016 v 10:07 | Neyra Calene |  Tvorba
I toho největšího blbce může potkat štěstí aneb další starší povídka z Neyřiny tvorby!


Mega hustej nářez - František Kotleta

21. července 2016 v 19:00 | Neyra Calene |  Knihy
Závěr krvavé trilogie, kde si po krku půjdou jak upíři a mimozemšťani, tak i lidé a něco mezi tím. Ačkoli to zní jako totální blbost s šíleným nádechem (považte, ten název!), přišla jsem knížkám kata z Bruntálu na chuť. Je to tedy (konečně, ehm) tady, recenze na závěř Kotletovy upírské řezničiny. Ačkoli jsem se na Mega hustej nářez fakticky těšila, tak doba jeho hladkému přečtení zrovna nepřála. Stál mi za placenou upomínku z knihovny? Musím přiznat, že ano. Po snaze se rychle prokousat skrz nějaké to povinné čtení do školy to byla oddechovka, sice od krve upatlaná, ale zatraceně příjemná.


Črty 1.2

14. července 2016 v 22:44 | Neyra Calene |  Tvorba
Várka pár podivuhodných digiartů a nějaké to slovíčko o DeviantArtu.


S Unnim v čele!

10. července 2016 v 22:09 | Neyra Calene |  Kolem Nory
*famfáry za pomyslné 3... 2... 1...*

Tramta-tata-dááá!


Mělo by vás to praštit do obličeje, jakmile otevřete Noru, a ta rána by měla mít ráži beranidla. Není to tak dlouho, co jsem blogu "vyrobila" vlastní "design". I tak se mi na něm ale něco nezdálo - ale já málokdy bývám s něčím spokojena. Tak jako tak, vylepšení je zde. Nové záhlaví.
Zapomněli jste snad na Unniho?
Dobrá, dle počtu příspěvků v rubrice Povídky to vypadá spíš tak, že jsem na našeho milého "sever kus" zapomněla spíš já. Opak je pravdou, jen se chudák seveřan z hlubin pevného disku neprobojoval až na blog. Sliby chyby, ale přijde, nebojte. Inu, teď mám ale na srdci něco jiného - a to sice, jak se vám nové záhlaví líbí?

Jde to určitě dobře poznat, takže ano, celé je to moje práce. Vody digiartu mi zatím nejsou moc blízké, ale tohle se mi celkem líbí. Navíc podle mě ta pestřejší barevnost stránce vcelku prospívá. Ale, samozřejmě, váš názor mě zajímá, jako vždy. A to, která duše něžného pohlaví to stojí po Unniho boku, se včas dozvíte. Doufám, že dřív, než později. :D

Čas setřít prach a lenošit, je tu léto

5. července 2016 v 21:47 | Neyra Calene |  Mimo Noru
S každoroční železnou pravidelností i letos školní rok zkrátka skončil. Školský ústav jest uzavřen, internát taktéž a to pro Neyru neznamená nic jiného než odjezd domů, po dlouhé době také na víc než den a půl. Je čas schovat učebnice, pro nadšence možná čas založit rituální oheň a všechno to spálit, a věnovat se svým koníčkům. Což pro naši generaci většinou znamená vyvalit se na dva měsíce k elektronice, která má přístup k internetu.
Na rovinu, i já to obvykle dělám aneb jdu vás nudit s výhledem na moje léto, jupí!


Agents of S.H.I.E.L.D.

2. července 2016 v 0:19 | Neyra Calene |  Seriály
Svůj smělý plán pustit se do celého Marvel Cinematic Universe pěkně od začátku (a neméně pěkně chronologicky) jsem vám představila už v recenzi na Jessicu Jones.Ty samé řádky také ukrývají můj příslib recenzí na ostatní marvelovské seriály. První dojmy z Agentů SHIELDU už jsem nastínila a můžete tedy čekat, že první prázdninový příspěvek na Noře se ponese v pozitivním duchu. Koneckonců, pozitivní očekávání je něco, čeho se ode mě Agenti nedočkali. Když jsem podle časové osy universa postoupila až k jejich pilotnímu dílu, nezapínala jsem jej zrovna s nadšením. Inu, dobrá, oživlý Coulson byl dobrý tahák, ale i tak mě seriál moc nelákal. Ale možná je to dobře - o to úžasnější poté moje překvapení bylo.

Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.