Črty 1.2

14. července 2016 v 22:44 | Neyra Calene |  Tvorba
Várka pár podivuhodných digiartů a nějaké to slovíčko o DeviantArtu.
Od května jsem se s žádnými čmáranicemi nevytasila, což znamená, že nyní čas dozrál a přicházím s dalšími pár kousky z mé výtvarné tvorby. I když, jeden můj výtvor vlastně teď straší v hlavičce blogu! Každopádně, pro dnešek to budou opět tři obrázky, každý tak trochu z jiného soudku. Ale na úvod tu pro vás mám pár slov o DeviantArtu - opravdu jen pár.

Tuto komunitní stránku zmiňuji hlavně proto, protože na ní už delší dobu s kolísavou aktivitou funguje i můj účet. Až konečně skolím letní prokrastinaci ve volném čase na kolena, odkaz na něj přibude i v menu. Víceméně všechny věci, co se tam doposud objevily a v budoucnu objeví budou k vidění i na blogu, ale ve zmenšené podobě, tedy horší kvalitě. A tam rozhodně budou přibývat s předstihem :)


Více mi toho na srdci teď neleží, nuže, můžeme pokračovat!

1) Rytíř v bílém klobouku
Školní projekty jsou vážně vyčerpávající záležitost. Součástí jednoho byla i tato knižní ilustrace (dobrá, ilustrovat si vlastní povídku bylo zajímavé). Celá soutěž se vázala k jednomu pohraničnímu moravskému městu, kde studuji, a kdo jej zná, tak by ho podle střechy radniční věže měl poznat. Technika je u mě stejná jako vždy, věrný černý fix, formát A4. Název pro dobro nás všech vysvětlovat nebudu, protože tahle povídka "z donucení" nepatří k těm výtvorům, kterými bych se chtěla zrovna chlubit :D


2) Out of mana
Na úvod musím říct, že tenhle počin je velice, velice spontánní. Nápad okamžiku a rychlé zpracování prakticky na koleni, které snad ani nepotřebuje delší komentář.

3) Quake
Agenty S.H.I.E.L.D.u už jsem dokoukala, nebojte, za chvíli mě to zase přejde. Ale to, že se ze Skye vyklubala Daisy Johnson, alias Quake, mě potěšilo, protože to seriál mnohem víc provazuje s komiksovým universem. Prada, seriálová Daisy jsou tak nějak dvě postavy skloubené dohromady, ale... Zkrátka, tady je. Náčrtek v ruce dokončený jako digiart, který nebyl zamýšlen až tak tmavý, ale výsledek je i tak celkem fajn.

(Ano, za tu velikost se omlouvám, ale bez ztráty faktoru "vidím co na tom obrázku je" už Daisy zmenšit nešla...)
A to by bylo pro dnešek vše. Jako vždy budu ráda za vaši zpětnou vazbu v komentářích :)

P.S.: Konečně se ochladilo, sláva!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 15. července 2016 v 19:12 | Reagovat

Out of mana skvělé, Skye neméně povedená. Že bych dal Agents of S.H.I.E.L.D přeci jen šanci ;-)  :-x

2 Neyra Calene Neyra Calene | Web | 22. července 2016 v 14:50 | Reagovat

[1]: Děkuju! :D No, za mě je to jasné, šanci jim určitě dej :-D  8-)

3 Myanmar Myanmar | Web | 23. července 2016 v 20:49 | Reagovat

Jsou boží! Klobouk dolů před tím, že dokážeš něco takového vytvořit :) A OoM je super, vůbec by mě nenapadlo, že je to nějaká rychlovka! :)

4 narwhale narwhale | 14. srpna 2016 v 12:25 | Reagovat

Všechny tři počiny boží, ale OoM u mě prostě jasně vede. Dokonalost xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.