Črty 1.3

12. srpna 2016 v 12:00 | Neyra Calene |  Tvorba
V době, kdy se na blogu objevuje tento článek, už Neyra pravděpodobně zakempila v historickém stanu a v předvečer bitvy se radí se zbytkem družiny o zítřejší strategii. Pokud to všechno přežije a nedostane šípem do oka, pravděpodobně už se v pondělí dočkáte nepřednastaveného článku. Ale pro teď - další várka mého hatla patla výtvarného umění!
Jededn z dnešních výtvorů už byl s předstihem k vidění na DeviantArtu, přesto si ho blíže představíme, stejně jako jeden, co na vás kouká z levoboku. Tak jak mám ve zvyku jsou obrázky tři, tentokrát samý digiart (a než si konečně vyberu grafický tablet, náčrtky a základ holt obstarávám v ruce).

1) Unni
Nejdříve vznikl tenhle obrázek, a až potom mě nakopl k tomu oživit design Nory. Začala jsem po nějaké té odmlce znovu pořádně šťourat do svého povídkového universa (jelikož Alder a Unni patří do stejného), hlavně kvůli letošnímu ročníku Dračího řádu. A tak tu nás "syna sever kus" je - další postavy mám zatím rozčrtané, ale pravděpodobně na ně taky řada dojde.


2) Elizabeth Keen
Září se pomalu blíží a s ním i nové řady prakticky všechn mých oblíbených seriálů, včetně Blacklistu. Vyšel nový plakát, dění na sociálních sítích trochu ožívá a ve velice spontánním popudu vznikla tahle "lehce animovaná" Lizzy. Tohle připomíná animáč snad ještě více než ten Unni :)) Opět na koleni - měla bych se těm kresbičkám víc pověnovat.


3) Lagertha
Zato jarl Ingstad mi sežral docela dost času. V mém případě ojedinělý projekt - všechno na počítači. Touchpadem. Kdybych dopředu věděla, že to bude tak trýznivé a sebevražedné, asi bych se do toho nepouštěla s fotečkou otevřeném ve vedlejším okně. Ale v PSku jsem to nakonec celkem zvládla.


Jako vždycky vám budu za vaše komentáře a názory líbat ruce. Obrazně, samozřejmě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 16. srpna 2016 v 21:08 | Reagovat

Nalevo od Lagerthiny hlavy je taková jakási světle žlutá čára, jako by jí zrovna vypadával vlas. Jinak cartoon styl je fajn a docela bych se ho taky rád naučil. Lagertha si je docela podobná, něco okolo jejích úst ale trošku brání dokonalému ztvárnění. Nejsem si jistý, co přesně, ale tak nějak mám ten pocit.

2 Neyra Calene Neyra Calene | Web | 17. srpna 2016 v 22:56 | Reagovat

[1]: Ano, to je tím, jak po sobě vždycky perfektně zahlazuju a čistím :-D Většinou mi tam nějaké smetí vážně zůstane. A souhlasím, předělávala jsem jí několikrát - trvalo to vážně dlouho - ale pořád mi na ní něco nesedělo. Tohle je cesta nejmenšího zla, alespoň dokud se v tom nebudu rýpat znovu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.