Nora přehrabána!

9. srpna 2016 v 18:43 | Neyra Calene |  Kolem Nory
Jsem zkrátka nenechavec! Ačkoli to není tak dlouho, co jsem slavnostně nahodila hlavičku s Unnim (konkrétněji to vlastně není ani celý měsíc), asi vidíte sami, že vzhled Nory se opět změnil. A tentokrát to Neyra vzala opravdu radikálně jako nikdy.
Říkáte si, že bych mohla přestat měnit design blogu a místo toho se pořádně vrhnout do psaní článků? Tak pšt, to si nechte pro sebe. Doufám, že minimálně moje tempo v dlouhodobějším výhledu nezůstane stejné - minimálně až odezní brigáda, všechno by mělo být lepší. To by bylo jen tak do éteru, teď se podívám na Noru verzi 2.0!

Je tu několik věcí, co zůstaly: barevné schéma je v podstatě stejné, bílá stránka, modré pozadí a prvky okolo. Písmo beze změny, takže samotné články vypadají skoro stejně jako dřív, jen stránka jako taková se nám trochu rozšířila. A můj oblíbený komiksový font taky zůstal. Unni také nadále drží stráž nad Norou! Ale jak vidíte, tak se přestěhoval na pozadí a dostal novou podobu - je to trochu "cartoon", ale to byl protentokrát účel.

Několik věcí se ale samozřejmě změnilo - já sama si asi budu muset zvykat na menu po levé straně, stejně jako na přestěhování rubrik do horního boxu. Prvky, na které jste zvyklí z menu ale zůstaly na levoboku, tudíž jsou stále k dispozici. Změny dostálo logo v záhlaví blogu - u Nory dříve vykřičník nebýval, ale mně se tam líbí. Ostatně z těchto pár řádků jste asi sami poznali, že jsem s celým novým kabátkem spokojená. Jako vždy mi ale samozřejmě záleží na vašem názoru (i na vás, takže doufám, že barvy jsou dostatečně neagresivní a čitelnost obsahu neutrpěla), děkuji tedy za každý komentář a váš názor. Nechci vás násilně tlačit do psaní komentářů, takže klidně hodťe očkem do menu na odpovídající anketu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 16. srpna 2016 v 21:04 | Reagovat

Za mě zatím nejlepší design. Už jsem možná kdysi psal, že vlastně nemám rád modrou, jenomže tady se mi prostě nějak líbí. Anekron 2 měl být původně modrý, ale vypadalo to příšerně. Nora je modrá vcelku podobně, ale z nějakého důvodu mi to přijde svěží a oku lahodící. Možná jsem zkrátka jen neschopný s tou barvou pracovat :-D.

Za Unniho palec nahoru. Za jeho sveřepý výraz druhý palec.

2 Neyra Calene Neyra Calene | Web | 17. srpna 2016 v 23:05 | Reagovat

[1]: Páni, a to jsem vždycky chtěla Noru zelenou - ale zvyk už je asi zvyk :D A díky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.