Start nové sezóny

14. září 2016 v 21:34 | Neyra Calene |  Kolem Nory
Nová sezóna startuje, a to nejen ve světě seriálů, ale i ve škole. Na mé aktivitě se to opět drasticky podepsalo, ale nemějte strach, do sympatického tempa, které jsem nasadila v srpnu, hodlám znovu naskočit. Slibem prý neurazíš, ale věřte mi, myslím to vážně!
V posledních třech týdnech jsem měla beze zbytku napilno. Poslední dny na brigádě, nahánění peněz z brigády, utrácení peněz z brigády za učebnice, jejichž shánění je horší než hledání vlasů děda Vševěda. Nástup na intr proběhl ke konci týdne, dopředu jsem tedy počítala, že s wifi to bude ošidné. Nakonec to bylo mnohem ošidnější, a to až do poloviny minulého týdne. Učitelé nám s radostí připravili opakování loňského učiva a já nevěděla, kde mi hlava stojí. Teď už mi naštěstí hlava stojí opět u Nory a to je hrozně dobře! V té mé hlavince vykutálené se totiž nastřádalo mnoho nápadů, a ty prostě chtějí realizovat.

K informacím o něco zajímavějším:

Navzdory tomu, že povídku to PPT jsem měla hotovou prakticky v polovině prázdnin, nakonec jsem ji neodeslala. I po tom, co prošla rukama dvou lidí a mnoha revizemi jsem s ní nebyla spokojená, takže jsem to nechala být. Radši. Uspořený čas jsem tak mohla věnovat počinu do Dračího řádu, který hodnotím mnohem kladněji než loňské soutěžní příspěvky. Uvidíme, jakého názoru budou porotci.

Ačkoli jsem se doposud snažila hranice zaměření blogu držet zhruba tam, kde byly, popravdě... kašlu na to. Stejně je Nora koncipována jako blog "o tom, co Neyru zajímá", budiž tak. Pro vás z toho neplyne prakticky nic, jde jen o můj vnitřní status.

A co je - alespoň pro mě - zajímavé dost? Začíná seriálová sezóna! Už zítra v brzkých ranních hodinách ji pro mě odstartuje Blindspot, následovaný Agenty a Blacklistem příští týden. Mám tedy opět co dělat - krom toho, že jsem konečně dala na Jeremiášovo doporučení a zašla do knihovny pro Kulhánka. Dnenší novinka ohledně premiéry Vikingů mi pak udělala radost - sice je to až 30. listopadu, ale aspoň mi poběží přes vánoční pauzu, kdy hodně ostatních seriálů ne. (Tomu se říká myslet pozitivně!)

V pondělí už se můžete těšit na regulérní článek. Tedy, recenzi, kterou hodlám nasadit nové tempo. Ať vás provází Síla! (Zvlášť v tom vedru. Chce to hodně síly...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.