Listopad ve znamení české fantastiky

16. listopadu 2016 v 21:40 | Neyra Calene |  Projekty
Listopad je už sice nakrásně v polovině, ale jak se říká (a jak nejen jistě nejen studenstvo rádo praktikuje), lepší pozdě než nikdy! Takový pěkný projekt volného rázu Nora potřebuje jako sůl a já se do něj vrhám s nadšením - a pozor, vážení, výjimečně i nějakou tou menší přípravou!Sympatický projekt vyhlášený na facebooku (ZDE) nakladatelstvím Epocha mě zaujal už v průběhu minulého měsíce, kdy jsem začala spřádat plány, jak se zapojit. Přesto tak činím až teď, ale mám na to ještě krásné dva týdny, to je času, tseh, habaděj! Navíc jsem se již stačila od prostého plánování přesunout i k akci, takže moje účast nevyzní tak docela naprázdno. Pořádně a svěže začnu až zítra, ale už dneska tu toho mám víc, než jen hrdý titulek a pár řádků k tomu!

Zítra nebudu recenzovat nic jiného než Vyhlídku na věčnost, kterou mi doporučil Jeremiáš a na kterou jsem si při návštěvě knihovny v souvislosti s projektem taky konečně vzpomněla! Co víc, našly si ke mně, do osobní knihovničky, kam se skoro nemohou vejít, cestu tyhle tři šedivé krásky, do kterých už jsem se s radostí pustila. A opravdu přišly k chuti! Chudáčci se momentálně ale tlačí na půl cesty mezi Tancem s draky a komiksy WarCraftu, což není zcela optimální, co se dá dělat...


V rámci startu se taky připomenu s již dříve napsanými recenzemi na českou tvorbu - konkrétně na čtyři počiny Františka Kotlety, které mohu jedním dechem srdečně doporučit:

a to jakože FAKT hustej
a taky na Lovce, kteří už mě zabodovali snad ještě víc.

Bruste sekery, nabijte zbraně a zapojte se taky, domácí scéna toho skrývá daleko víc a z vlastní zkušenosti můžu říct, že i v menších městských knihovnách toho k tématu najdete spoustu. Stačí se trochu pohrabat. Tak hurá do toho!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Victoria de DarkLuna Victoria de DarkLuna | Web | 16. listopadu 2016 v 22:05 | Reagovat

krásné

2 Dante Alighieri Dante Alighieri | 21. listopadu 2016 v 12:00 | Reagovat

Jestli máš ráda Kotletu, budeš milovat sérii Pragocalypsa :) taky od českého autora, nedávno vyšel už čtvrtý díl - Nemrtvá inkvizice.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.