Črty 1.4

15. ledna 2017 v 20:55 | Neyra Calene |  Tvorba
Od srpna se tu nějaké to výtvarno z mé ruky neobjevilo, a tak je na čase to napravit! Brousím si zuby na trochu plnohodnotnější článek, bohužel na druhou stranu si profesorka psychologie brousí zuby na mě a mou pololetní známku, takže není času nazbyt. Moc jsem toho kreativně nenačmárala, na to, jaká to je doba, ale přece jen tu pro vás něco mám!
Následující výtvory vznikly hlavně na podzim, v jednom případě i dříve, a je to vesměs samý portrét. Co se techniky týče, každý kus "originál". Pokud škola dovolí, ráda bych se zase kreslení věnovala trochu víc, abych nevypadla ze cviku. Tužku nebo fix vezmu do ruky momentálně jen při práci na svém tajném komiksovém projektu, a to bohužel taky není tak často, jak bych si představovala.

1) Pale Emperor
Čistokrevný experiment - zkusila jsem kouzlit myší v PSku, tentokrát ale bez mustru připraveného v ruce. Výsledek je přesně tak šišatý a nedotažený, jak jsem očekávala, ale jinak je to Marilyn Manson relativně rozpoznatelný a hlavně, s Photoshopem se hned hádám o něco méně.


2) Nevěsta
A můj milovaný kontroverzní hudebník podruhé! Tentokrát kreslený tradičně na papír s tenkou černou fixou. Nic moc dalšího, co dodat, snad jen, že s tímhle výtvorem jsem vážně docela spokojená!


3) "Long may she reign!"
Vysoce nekvalitně vyfocený náčrtek - vznikalo čistě ve školní lavici jako lék na nudu v hodině pedagogiky. Není to ani tužkou (kaju se), ale agresivně tenkou pentilkou, se kterou jsem ubohý papír na jednom místě i protrhla, ale naštěstí to nejde vidět. Až tak jsem šikovná! Moudří vědí a poznávají - Cersei Lannister, nyní již první svého jména, která se ve finále šesté řady GoT docela vyšvihla.


+ BONUS: škola volá
Letos už mě výtvarka ve škole netrápí, avšak loni to bylo chvílemi opravdu krizové. Sotva učitelčino oko dopadlo na moje metalová trička, už jí bylo jasné, že se mnou nebude vycházet (a mně to došlo po pár hodinách taky), takže jsem si nemohla odpustit jí celý rok strkat k oznámkování lehce provokativní věci. Přebal na fiktivní knihu, kterou jsem pojmenovala "Smetí" (anotaci vycucanou z prstu si můžete na fotce s trochou luštění přečíst taky), slovně nekomentovala, ale její výraz na radioaktivní barely, když čekala kuchařku, byl takový všeříkající.
Nicméně, ta individua na debutu Zbyška Řezníka vypadají zajímavě, ne? Nakladatelství Holub prý vydá celou plánovanou trilogii, tak to se máme na co těšit. :D 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 16. ledna 2017 v 8:04 | Reagovat

tak to je libový O_O zírám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.