UNNIstrip je tady!

22. ledna 2017 v 21:23 | Neyra Calene |  Tvorba
Po opakovaném ujišťování čtenářů, že Neyra něco kuchtí pod pokličkou, je to tady. Říkala jsem, že se Unni ještě vrátí, a Alder zrovna tak. Rovněž mám v paměti vryté své vlastní prohlášení, že se pokouším o jistou výtvarně-komiksovou tvorbu. Důkaz místo slibů - neomáčkuju, abych skryla prokrastinace. UNNIstrip je tady!*Slavností tóny trubek, aplaus, a tak.*

Ano, správně. Unni, Alder a další individua se s vámi budou setkávat na okenkách šíleného internetového stripu, za kterým stojím jen a pouze já. Co víc k tomu dodat? Těště se na jejich poznámky, příhody a moudra, protože jen taková Unniho gramatika je nosná sama o sobě. Budu samozřejmě, víc než kdy jindy, moc vděčná za vaši zpětnou vazbu - nejsem žádný profík a žádný umělec, takže během prvních dílů určitě bude dost co vychytávat. Ani humor se zrovna nemusí každému vždy trefit do noty - pokud ne, prosím o zdvořilý komentář, ne veřejné kamenování. To bych těch stripů moc neudělala. Tematicky se budou stripy věnovat velkému spektru námětů - ale dost bude těch žánrových.

UNNIstrip je projekt naprosto nepravidelný, stripy budou vycházet pravděpodobně podle toho, jak budu mít čas. Spoustu už jich mám vymyšlených a ve formě náčrtku scénáře čekají na digitální dokončení. Podstatná informace na závěr - kde je UNNIstrip k nalezení? Ne na blogu, protože ten je primárně o článcích.

Stripy najdete samozřejmě na mém účtu na DEVIANTARTU.
Taky se můžete obrátit na facebook - ne však na stránku Nory, ale na stránku výtvarnou, už delší dobu separovanou - NEYRA CALENE.

Zaujal vás strip? Pokud ano, jsem samozřejmě ráda, a budu ráda, když ho budete nadále sledovat - kdekoli na výše uvedených stránkách. I vaše ohlasy mi do budoucna hodně pomohou, byť první díl je takový zkušební, seznamíte se v něm s Unnim. Ostatně, pro představu ho přidávám i sem:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | Web | 24. ledna 2017 v 21:21 | Reagovat

Jako představení super, moc se těším na další díly. Komiksy jsou návyková zábava, pamatuji si to ještě od časů Jeremidharových dobrodružství 8-)  :-)

Poznámka úplně mimo: zapnul jsem teď prohlížeč bez adblockeru a co vidím, zdola se šplhá jakýsi ošklivý banner. Pokud si blog.cz pamatuji dobře, tenhle konkrétní se dá vypnout ;-)

2 Neyra Calene Neyra Calene | Web | 2. února 2017 v 21:27 | Reagovat

[1]: Jeremidhara si ještě pamatuju, a pořád mě děsí představa toho, jak něco takového machlám screenshoty ve Skyrimu :-D

Jinak, díky za upozornění, už nevyleze. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.