Květen 2017

The Blacklist: Gambler (Vol. 1)

28. května 2017 v 21:28 | Neyra Calene |  Knihy
A Černá listina do třetice! Jediné štěstí, že i naprostá posedlost seriálem postupně otupí, protože jinak nevím, jak bych tu svou ukájela dál. Materiál k recenzím mi s tou dnešní definitivně došel a obrázků už jsem za těch pár dní spáchala víc než dost... Nezbývá, než se těšit na září. A pořídit si zbývající knihu, protože ta první se mi k vlastnímu překvapení dost líbila. Jak na tom byl komiks?The Blacklist: Redemption

25. května 2017 v 17:01 | Neyra Calene |  Seriály
Když před více než rokem stanice NBC oznámila možný spin-off dramatu The Blacklist, neprovrtala jsem nadšením zrovna díru do stropu. Jako většina věrných fanoušků jsem se bála, že tvůrci žadnou dobrou značku zbytečně ždímat a promění její děj v nastavovanou omáčku. Naštěstí se nakonec v příběhu vyskytla poměrně slušná záminka k vytvoření vedlejší dějové linie, tudíž jsem se výsledku tolik nebála. O to spíš, že měl čítat pouhých osm dílů.


The Blacklist: The Beekeeper (No. 159) - Steven Piziks

23. května 2017 v 21:24 | Neyra Calene |  Knihy
Kolik čtenářů Nory vlastně zná seriál The Blacklist i jinak, než z mé recenze a občasných nadšených poznámek na jeho adresu? To bohužel nevím, ale nijak mi to nebrání v uskutečnění takového malého "projektíku". Nejedná se o nic velkého, o nic velkohubého, o nic, co by si zasloužilo byť jen nálepku tag, challenge nebo podobné věci známé z jiných blogů. Připravte se na jediné - tři blacklistové články v jednom týdnu. Pravděpodobně se na ně těším víc než vy, ale nikdy jsem neřekla, že Noru píšu kvůli návštěvnosti, no ne? Trochu nadsázky na úvod mi promiňte a šup recenzovat:


Mrtvý na Pekelném vrchu - Juraj Červenák

17. května 2017 v 19:51 | Neyra Calene |  Knihy
Stereotyp je démonem dnešní doby, v rámci zachování zdravého rozumu tedy bylo dobré si od fantastických literárních žánrů odskočit po dlouhé době někam jinam. Nač ale skákat příliš daleko? Slovenský autor Juraj Červenák si mě před dvěma lety získal historicko-fantasy dobrodružstvím Zlato Arkony, nebyly to tedy jen internetové recenze, co mi našeptávalo, že z jeho detektivky nebudu zklamaná.


Ten years on the road

7. května 2017 v 20:32 | Neyra Calene |  Hudba
... tak zpívá Chriss "Motionless" Cerulli, frontman kapely Motionless In White, v písni 570. Právě ta byla loni v červnu první vlaštovkou z chystaného alba The Graveyard Shift, které oficiálně vyšlo třetího května. Nyní už je k poslechu uvolněné i na YouTube, ale v mém Spotify playlistu vězelo už předtím. Novinky se mají naposlouchat pořádně!


Tři

4. května 2017 v 21:24 | Neyra Calene |  Kolem Nory
Nevyhnutelně se o mě pokouší nostalgie. Tři roky, vážení, už tři roky proplouvám internetem a podepisuji své blogové příspěvky jako Neyra Calene. A mohu směle prohlásit, že v mém osobním i "kreativním" životě to byly tři roky divoké a dlouhé. Ostatně, pro sedmnáctiletého člověka to je dlouhá doba. Změnilo se mnoho věcí, v první řadě blog a já. Noro, všechno nejlepší!

Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.