Srpen 2017

Jsem hladový knihomol

13. srpna 2017 v 13:03 | Neyra Calene |  Články
Dobrá, to zní trochu jako přiznání. A je to pravda - uvědomila jsem si to, když jsem nedávno rvala svůj wishlist na Book Depository a Martinusu k prasknutí. Tolik dobrých knih! Moje knižní databáze tvrdí, že si chci přečíst dvakrát víc knih, než jsem doposud stačila... Ale táži se vás, myslíte, že to není v pořádku? Já myslím, že ano. Protože každý knihomol je tak trochu křeček. Hladový a nenasytný.


Naslouchač - Petra Stehlíková

4. srpna 2017 v 18:39 | Neyra Calene |  Knihy
Stává se mi to často - hladově vyhlížím knižní novinku, kochám se obálkou i prvními recenzemi, šetřím si penízky ve své pohublé studentské peněžence... A navzdory nesmírnému nadšení se pak stejně k vyhlédnuté knize nedostane. Něco mi zkříží cestu a vytoužený titul je pryč z dosahu. Naštěstí existují knihovny, a když pak můj pohled náhodou zabloudí na to správné místo, jsem spasena. I Naslouchače jsem nakonec chytla do spárů.


Vítám vás na zřícenině...

2. srpna 2017 v 15:15 | Neyra Calene |  Mimo Noru
Když je člověk opravdový fantasy nadšenec, začne se to postupem času projevovat v jeho životě, tak jako ostatně každý zájem. U někoho jsou tyto projevy markantnější, u někoho neznatelné - začíná to merchem, přívěsky, končí to... Inu, třeba když si na zahradě sklep přestavíte na hobití noru. K podobnému činu jsem se ještě neodhodlala, ale žánr mého srdce a láska k věcem jemu příbuzným se na mně i tak projevuje dost.

Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.