Hudba

Ten years on the road

7. května 2017 v 20:32 | Neyra Calene
... tak zpívá Chriss "Motionless" Cerulli, frontman kapely Motionless In White, v písni 570. Právě ta byla loni v červnu první vlaštovkou z chystaného alba The Graveyard Shift, které oficiálně vyšlo třetího května. Nyní už je k poslechu uvolněné i na YouTube, ale v mém Spotify playlistu vězelo už předtím. Novinky se mají naposlouchat pořádně!

Proč skála měkne?

26. února 2017 v 21:59 | Neyra Calene
Pokud se ve vašem okolí pohybuje aspoň jeden pořádný rocker nebo metalista (takový ten typ, který téměř s nábožnou úctou sleduje každou novinku o svých kapelách, má jejich nášivku na zádech a jejich podpis v rámečku, představu máte), určitě jste už slyšeli onu osudovou větu, popřípadě její různé obměny. "Nejsou, co bejvali." Je to problém? Je to posun? Na úvod mohu říct akorát tolik, že to je fakt.

Papa Emeritus a jeho ghúlové

5. ledna 2017 v 18:50 | Neyra
Trend maskovaných skupin na hudební scénu zaútočil již před pár lety, ale ani v současnosti to nepadá, že by polevoval. Funguje přece už v Česku, a to už je co říct. Jako člověku, co hudbu skutečně poslouchá, a neřeší u toho vzhled toho a toho týpka, jeho břišáky a nový účes (hey, popstars!), je mi celkem jedno, jak skupina vypadá - jestli normálně, nebo se schovává za různě ujetou image. Ghost je ten druhý případ.

Něco do ucha - prázdniny 2015 (speciálka!)

24. srpna 2015 v 0:40 | Neyra Calene


Tentokrát nepůjde v rubrice "Něco do ucha" jen o to, co mi zrovna šumí ve sluchátkách a lahodí mému sluchovému ústrojí. Bude to možná trochu... sentimentálnější. Krapítek.

Něco do ucha - červen 2015

30. června 2015 v 23:25 | Neyra Calene


Něco do ucha - dodatečný květen 2015

22. června 2015 v 21:55 | Neyra Calene


 
 

Reklama
Zdroje obrázků: Pozadí / Záhlaví
Autorem uvedených textů a tvorby je fakticky vlastník blogu, tak fakticky nekopírujte.